středa 20. srpna 2014

the time flies way too fast

Prázdniny tak utíkají, já mám tolik práce do školy a nedělám nic, jsem na sebe vážně naštvaná. Přijde mi, že nic nestíhám, to jsem teda zvědavá až začne škola, čtvrťák, maturita..:D Radši o tom nebudu přemýšlet:D
Fotky, který se mi opět nelíbí, ale co už:D)) Na věštině se tvářím/stojím/vypadám jak debil (upozorňuju dopředu:D))

 

pátek 1. srpna 2014

01/08/2014

Vážně nechápu jak je možný, že už je 1.srpna, dělá se mi z toho data celkem špatně:D Navíc jsem teď v Praze a většina kamarádů někde pryč a já začínám mít pocit, že se "docela" nudím:D. Nesnáším totiž jen tak sedět doma, musím pořád něco dělat, marnit jen tak čas mě neskutečně ubíjí:D. No, ale za pár dní mě zas čeká partyparty a pak brigádka:D (Naštěstí jen týden, nějak mě ty brigády přestávaj už bavit (:D) ehm co budu říkat za pár let, že:D)

V outfitu mám nové tričko z Cheap Monday z Berlína. Je to velikost S, ale odpoídá tak XXL(mám ho víc než polovinu zastrčené v té sukni:DDD), takže asi ho budu muset trochu upravit:D
Když jsem si oblékala ty ponožky, tak jsem si říkala, že se mi to líbí a že třeba budu konečně jakž takž spokojená s fotkama:D..No, pak jsem si jen řekla, že kdybych měla hubený nohy tak by to vypadalo stokrát líp:DD ale co už:D.

 (promiňte, ale já fakt nevím proč teď píšu takový slohy, asi mi chybí zapisování ve škole nebo si to jinak nedokážu vysvětlit:DD)